Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 6 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 240.00 m2

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez!

205.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez. Siperfaqe toke 980 m² & siperfaqe ndertimi 240 m². Vila disponon 2 garazhde te mbyllur me qepen dhe 2 ambiente magazinimi. I paisur me pus dhe me lidhje rrjeti te ujsjellesit kamez. Shitet pjeserisht i mobiluar sic eshte ne foto dhe organizohet ne; Kati pare; ne 1 korridor, nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati 2; organizohet ne 1 korridor, nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Te dy katet jane me ballkon & dyert e brendshme jane dru 100%. Gjithashtu eshte e paisur me instalim per sistem chiller. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 205.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35611
Cmimi: 205.000 €
Siperfaqja: 240.00 m2
Dhomat total: 8
Dhoma Gjumi: 6
Tualete: 2
ID e Pronës: G596

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
1.500 €

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg!

3 BD
3 BA
300.00 m2
Vila
Shitje
365.000 €

Shitet vile 2-kateshe tek Kthesa e Kamzes!

3 BD
2 BA
365.50 m2
Vila
Shitje
900.000 €

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

3 BD
3 BA
348.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate