Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 700.00 m2

Shitet truall ne Paskuqan!

172.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet truall ne Paskuqan! Trualli ka siperfaqe 700m² dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtatshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit dhe gjithashtu eshte nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillim. Trualli mund te shitet dhe ne dy pjes nga 350 m². Prona disponon dokumentacion te rregullt hipoketor. Cmimi 172.500€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39792
Cmimi: 172.500 €
Siperfaqja: 700.00 m2
ID e Pronës: G1027

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Truall
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate