Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 500.00 m2

Shitet tokë pranë Plazhit të Pasqyrave!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet tokë pranë Plazhit të Pasqyrave. Toka ndodhet në një pozicion shumë të mirë gjeografik dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka ka sipërfaqe 500m² dhe investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi prona është lehtësisht e përshtatshme për shumllojshmëri biznesesh. Ndodhet në një nga vëndet me te bukura bregdetare në rivierën e Jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë. Cmimi 120.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32418
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 500.00 m2
ID e Pronës: G190

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
Toke
Shitje
117.990 €

Shitet toke ne Qerret!

393.30 m2
Toke
Shitje
207.340 €

Shitet toke ne Kamez!

1,481.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate