Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 6 Dhoma
  • 6 Tualete
  • 630.00 m2

Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil!

400.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil. Prona ka siperfaqe trualli 500m² & 630m² ndertim dhe organizohet ne: kati 0; karabina & kati i 1-re ne 6 dhoma gjumi ku secila disponon tualet dhe ballkon me vete ( 5 dhoma jane me pamje nga deti. Zona ofron një qetesi të madhe pasi ndodhet prane detit dhe qendres se Ksamilit. Nëse dëshironi të investoni në një qytet bregdetar të mrekullueshëm, kjo është mundësi e artë. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 400.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34904
Cmimi: 400.000 €
Siperfaqja: 630.00 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 6
Tualete: 6
ID e Pronës: G511

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate