Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 1,100.00 m2

Shitet toke ne Ksamil!

230.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Ksamil. Toka ka siperfaqe 1100m² dhe ndodhet 5 min nga deti, ideale për çdo ndërtim si hotel etj… Zona ofron një qetesi të madhe pasi ndodhet prane detit dhe qendres se Ksamilit. Nëse dëshironi të investoni në një qytet bregdetar të mrekullueshëm, kjo është mundësi e artë. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 230.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33371
Cmimi: 230.000 €
Siperfaqja: 1,100.00 m2
ID e Pronës: G315

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
Toke
Shitje
2.800.000 €

Shitet toke ne Fier!

800,000.00 m2
Toke
Shitje
280.000 €

Shitet toke tek Liqeni i Çerkezez!

28,000.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate