Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 1,500.00 m2

Shitet shtepi private & truall ne Borsh!

300.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Shtepi-Truall 300m² nga keto 128m² Ndertesa, 172m² Oborr dhe 1200m² toke perreth. Trualli dhe Toka jane bashke, ne te ndodhen rreth 15 rrenje ullinj, nga te cilet mund te keni te ardhura te majftueshme vjetore. Toka mund te kthehet ne toke ndertimi dhe bashke me truallin behen 1500m². Ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit Shqiptar. I pozicionuar ne vijen bregdetare te plazhit te Borshit Lagjja Shkalle. Pozicionohet ngjitur me rrugen dhe rreth 200 metra larg detit ne vij ajrore. Vendi eshte nga me te njohurit ne jugun e Shqiperise. Plazhi, pamja dhe bukuria e ketij vendi jane vertet mahnitese. Zona eshte e qete dhe plot ajer te paster, e mbushur me gjelberim. Kjo zone po zhvillohet me ritme shume te shpejta vitet e fundit po keshtu dhe turizmi po rritet nga viti ne vit. Toka eshte e pershtatshme per te ndertuar hotel, bar-restorant, shtepi banimi ose pushimi etj. Nese kerkoni te investoni ne bregdetin Jon atehere kjo eshte nje nga pronat me ideale qe mund te perzgjidhnit. Prona eshte e pajisur me certifkate pronesie te rregullt. Cmimi 300.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32435
Cmimi: 300.000 €
Siperfaqja: 1,500.00 m2
ID e Pronës: G195

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
Toke
Shitje
117.990 €

Shitet toke ne Qerret!

393.30 m2
Toke
Shitje
207.340 €

Shitet toke ne Kamez!

1,481.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate