Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 5 Tualete
  • 174.20 m2

Shitet super vile tek Rezidenca Vala Mar!

Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super vile tek Rezidenca Vala Mar! Rezidenca “Vala Mar”, destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon. Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe metodologjinë e përparuar, në interes të banorëve të ardhshëm, komunitetit lokal dhe turizmit në Shqipëri. Rezidencat e kompleksit do të zhvillohen me një përzierje të përbërësve të banimit duke përfshirë vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme. Këto rezidenca moderne dhe komode gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, kryesisht me pisha të buta e të egra, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Vila ka siperfaqe trualli 446.2m² dhe siperfaqe totale ndertimi 174.2 m².  Vila ka strukture dy kateshe dhe organizohet ne 2 sallone te bollshme, ambient gatimi, 4 dhoma gjumi, 1 depo, 2 veranda dhe 5 tualete. Vila eshte e mobiluar me mobilim modern (para nje viti) dhe e investuar me sistem paneli diellor, sistem vaditje me pus, oxhak, dhe sistem kondicionimi daykin. Ne ambientin e jashtem disponon pishine dhe dush te jashtem dhe 2 poste parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31642
Siperfaqja: 174.20 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 5
ID e Pronës: G109
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Kopesht
Parkim
Pishine
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
1.107.612 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

3 BD
4 BA
417.90 m2
Vila
Shitje
826.748 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
374.80 m2
Vila
Shitje
691.470 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
340.80 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate