Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 5 Tualete
  • 300.00 m2

Shitet super vile luksoze 3 katëshe, tek Kompleksi Rezidencial “Primavera”!

720.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super vile luksoze 3 katëshe, tek Kompleksi Rezidencial “Primavera”
Një nga Komplekset më moderne që ndodhet në Gjirin e Lalëzit

Informacione mbi vilën:
Dhomë ndenjeje
Ambient gatimi i veçuar
4 dhoma gjumi
5 tualete
Garderobë
Arredimi- Visionnaire Home; markë luksoze Italiane
Kuzhina-Veneta Cucine; markë prestigjoze Italiane
Tualetet- Duravit/Hansgrohe; prodhuar në Gjermani
Parket cilësor-200 €/m2

Cilësime të tjera:
3 kate mbi tokë
Me hipotekë
Sipërfaqe totale 300 m2
Sipërfaqe parkimi e dedikuar
Ambiente të gjelbëruara

Vila është e pershkruar nga drita e diellit gjatë gjithë ditës, kjo për shkak të orientimit që ka.
Fare pak metra larg detit, mund të shijoni qetësinë dhe gjelbërimin ne privatësi maksimale.
Cmimi 720.000€
Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32485
Cmimi: 720.000 €
Siperfaqja: 300.00 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 5
ID e Pronës: G204

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
1.107.612 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

3 BD
4 BA
417.90 m2
Vila
Shitje
826.748 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
374.80 m2
Vila
Shitje
691.470 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
340.80 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate