Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 5 Tualete
  • 300.00 m2

Shitet Super Vile 3-kateshe te Kompleksi Primavera, Gjiri i Lalezit!

650.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Super Vile 3-kateshe te Kompleksi Primavera, Gjiri i Lalezit.
Vila ka siperfaqe totale 300 m² .

Vila ka nje organizim si me poshte :
Kati -1: Ambjent ndenje,ambjent teknik,kantine,tualet,lavanderi.
Kati 0 : Ambjent ndenje,ambjent ngrenie,ambjent gatimi, nje tualet, ballkon & nje studio.
Kati 1: 3 dhoma gjumi,dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet,ballkon, 1 tualet i perbashket.

Vila eshte e investuar ne detaje me mobilim modern nga Visionnaire Home, Kuzhina e mobiluar nga Veneta Cucine, Tualetet nga Duravit/ Hansgrohe, parket laminat cilesor Ac5 me 200 euro/m², Dyert dhe dritaret me dopio xham prodhuar nga Rehau (firme Gjermane), Izolim të veçantë në fasadën,Banjo me ventilim natyror, Shkallë ne residence me dritë natyrore dhe ventilim.
Parkim falas brenda vendbanimit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 650.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35743
Cmimi: 650.000 €
Siperfaqja: 300.00 m2
Dhomat total: 9
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 5
ID e Pronës: G612

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
324.609 €

 Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
212.630 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
108.00 m2
Vila
Shitje
215.000 €

Shitet vile 2 kateshe ne Kamez!

6 BD
2 BA
240.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate