Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 516.90 m2

Shitet super papafingo ne Astir, prane Fratarit!

180.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super papafingo ne Astir, prane Fratarit! Apartamenti ka siperfaqe totale 516.9m² ku 188.9m² eshte apartament & 328m² verande. Organizohet ne nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, ambienti i ngrenies me vete, nje korridor, tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje verande. Veranda eshte e rregjistruar ne certifikaten e pronesis. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 180.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34398
Cmimi: 180.000 €
Siperfaqja: 516.90 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G449

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
204.600 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik!

3 BD
2 BA
124.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate