Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Shitet super papafingo 1+1 me pamje nga deti ne Sarande!

130.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super papafingo 1+1 me pamje nga deti ne Sarande! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet totalisht e mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd. Cmimi 130.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31830
Cmimi: 130.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G125
Garazh: 1
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate