Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 101.00 m2

Shitet super duplex tek Rezidenca Kodra e Diellit 1! 

145.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super duplex tek Rezidenca Kodra e Diellit 1!  Duplex ka siperfaqe 101m² dhe organizohet ne: Kati 0: ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje tualet si dhe nje oborr me siperfaqe 23.4m² i cili ju ofron nje pamje relaksuese; Kati i 1-re: dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me garderobe me vete dhe nje tualet. Ne prone jane kryer investime si: Tavan i varur, ndricim led, totalisht i shtruar me parket, ambient gatimi inkaso etj.. Rezidenca Kodra e Diellit 1 eshte investimi me i mire per te ardhmen e femijeve dhe per nje jetese te shendetshme. Rezidenca eshte nje nder ndertimet me cilesore ne Tirane, me ajer te paster, qetesi, gjelberim, parqe, larmi sherbimesh si dhe siguri absolute. Cmimi 145.000€. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32052
Cmimi: 145.000 €
Siperfaqja: 101.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G152

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Garderobe
Hipoteke
Kopesht

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Duplex
Shitje
286.000 €

Shitet duplex 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
3 BA
220.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate