Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.34 m2

Shitet super apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne Sarande!

140.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 100.34m², ndodhet ne katin e 5-te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi,  nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd. Cmimi 140.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36055
Cmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 100.34 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G651
Garazh: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate