Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 103.72 m2

Shitet super apartament 2+1 tek Rruga e Kosovareve!

248.928 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 tek Rruga e Kosovareve. Ne nje ndertim prestigjoz nga Eldino Sh.P.K!!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 103.72m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Me nje hapesire te bollshme dhe nje ndarje perfekte te planimetrise, do ju ofroje komoditet dhe qetesine e duhur. Lokacioni i apartamentit ju siguron lehtesisht facilitetet e nevojshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 2400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32531
Cmimi: 248.928 €
Siperfaqja: 103.72 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G209

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
122.100 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

2 BD
2 BA
111.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate