Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 96.00 m2

Shitet super apartament 1+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 , Objekti Flutura!

128.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super apartament 1+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 , Objekti Flutura. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon me dalje nga dhoma e gjumit dhe sallonit. Ofrohet totalisht i arreduar, ka mobilim modern dhe luksoz, mobilje te cilesise me te mire ne treg, elektroshtepiaket me konsum te ulet energjise, shtuar me parket laminat si dhe kondicionim te gjitha ambientet e apartamentit. Ndodhet ne katin e 2-te banim, ka siperfaqe 96m², me orientim Lindje dhe ofron nje pamje fantastike. Orientimi qe ka ben te mundur te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet me te nevojshme per jetese ,per nga pozicioni i kompleksit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 128.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32387
Cmimi: 128.000 €
Siperfaqja: 96.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G184
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate