Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.00 m2

Shitet super apartament 1+1 me pamje nga deti ne Sarande!

75.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super apartament 1+1 me pamje nga deti, ne hyrje te Sarandes! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 65m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet totalisht e mobiluar. Cmimi 75.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31867
Cmimi: 75.000 €
Siperfaqja: 65.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G132
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
70.000 €

Shitet apartament 1+1 ne Fresk!

1 BD
1 BA
96.30 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate