Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Shitet shtepi private ne Sauk te Vjeter!

140.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Sauk te Vjeter ! Shtepia ka siperfaqe trualli 250m² dhe siperfaqe ndertimi 100m². Organizohet ne nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje depo ne oborr e cila mund te kthehet ne dyqan. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 140.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31366
Cmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G95
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje
250.000 €

Shitet shtepi private ne Don Bosko!!

4 BD
2 BA
194.60 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate