Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 51.00 m2

Shitet shtepi private ne rrugen Siri Kodra!

55.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne rrugen Siri Kodra, prane shkolles Siri Kodra. Prona ka siperfaqe totale 51m², ku 38.4m² jane ndertim dhe 12.6m² eshte oborr. dhe organizohet ne nje sallon, ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Shtepia aktualisht eshte e dhene me qera. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Cmimi 55.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33271
Cmimi: 55.000 €
Siperfaqja: 51.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G306
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje
250.000 €

Shitet shtepi private ne Don Bosko!!

4 BD
2 BA
194.60 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate