Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 100.00 m2

Shitet shtepi private ne Orikum!

55.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Orikum. Prona ka siperfaqe trualli 300m² & 100m² ndertim i cili momentalisht eshte i paperfunduar. Prona ndodhet 100 m larg nga bashkia Orikum dhe 500m ne vije ajrore me detin. Nëse dëshironi të investoni në një qytet bregdetar të mrekullueshëm, kjo është mundësi e artë. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 55.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35280
Cmimi: 55.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
ID e Pronës: G555

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje
250.000 €

Shitet shtepi private ne Don Bosko!!

4 BD
2 BA
194.60 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate