Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 194.60 m2

Shitet shtepi private ne Don Bosko!!

250.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Don Bosko!! Prona ka siperfaqe totale 194.6m² ku 108.7m² eshte truall & 85.9m² njoll ndertimi; siperfaqe totale ndertimi eshte 171.8m².  Shtepia eshte e paisur me sistemin ngrohje ftohje chiller dhe organizohet ne kati 0: nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet; Kati i 1-re organizohet ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona eshte e sapo investuar, shitet totalisht e mobiluar dhe disponon parket. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 250.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33513
Cmimi: 250.000 €
Siperfaqja: 194.60 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G332
Viti i Ndertimit: 2004
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate