Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 5 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 256.00 m2

Ekskluzive!! Okazion! Shitet shtepi private 4-kateshe ne Kamez!

156.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Okazion!! Shitet shtepi private 4-kateshe ne Kamez. Siperfaqe totale eshte 256m² ku 102.5m² eshte truall & 81.9m² njoll ndertimi; siperfaqe totale ndertimi eshte 373.65m². Vila organizohet ne kati 0 ka siperfaqe 81.9m² dhe momentalisht sherben per magazin. Kati i 1-re ka siperfaqe 97.25m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje depo, nje ballkon dhe nje tualet. Kati i 2 ka siperfaqe 97.25m² eshte bosh dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje depo, nje ballkon dhe nje tualet. Kati i 3 eshte bosh ka siperfaqe 97.25m² dhe disponon nje sallon, nje tualet dhe nje verande. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Vila eshte me oborr me siperfaqe 300m² e cila eshte e shtruar dhe e rrethuar me peme. Vila eshte e shfrytezueshem per banese ose aktivite te ndryshme si hotel,kopesht privat,qender kursesh etj.. Cmimi 156.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33156
Cmimi: 156.000 €
Siperfaqja: 256.00 m2
Dhomat total: 8
Dhoma Gjumi: 5
Tualete: 3
ID e Pronës: G292

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje
Shtepi Private
Shitje
250.000 €

Shitet shtepi private ne Don Bosko!!

4 BD
2 BA
194.60 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate