Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 306.00 m2

Shitet Penthouse 3+1+2 tek Kompleksi rezidencial “Sunrise Residence”!

470.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Penthouse 3+1+2 tek Kompleksi rezidencial “Sunrise Residence”!  Kompleksi rezidencial “Sunrise Residence”, me vila dhe apartamente, ndodhet vetem 100m nga qendra tregtare TEG. Prona ka siperfaqe totale 306m², siperfaqe te brendshme 190m² dhe verande 116m². Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi ku  dhoma matrimoniale disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket, nje ballkon dhe 2 veranda te cilat aksesohen nga te gjitha ambientet. Specifika te apartamentit : Për një termoizolim shumë të mirë të ambienteve , muret e jashtme janë të veshur me Sistem Kapotë. Në apartamente është shtruar rrjeti i tubacioneve të nevojshme për sistemin qëndror te kondicionimit. Sistemi hidraulik i përdorur është i tipit me tre shtresa “ Multilayer”, tipi PEX_AL_PEX, dhe është konceptuar me kolektor të vecantë për çdo tualet. Vetratat e përdorura janë prodhim gjerman të tipit plastik “K B E”, të kompletuara me xhama dopjo termik me hapësirë 24 mm. Cmimi 470.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37209
Cmimi: 470.000 €
Siperfaqja: 306.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G771

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate