Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 16 Dhoma
  • 16 Tualete
  • 2,300.00 m2

Shitet Hotel ne Sarande!

1.200.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Hotel ne Sarande! Hoteli ofron nje restorant, nje bar, nje kopsht dhe nje pishine. Hoteli ka siperfaqe totale 2300m² ku 1000m² eshte toke dhe 1300m² hotel dhe pishin. Hoteli eshte me 3 yje, ka ne total 16 dhoma dhe ka gjithashtu mundesi per ndertim kati te ri ose shtim dhomash. Te gjitha dhomat ne hotel jane te pajisura me frigorifer, TV me dhe me kondicioner, dhe disa nga dhomat ne Hotel kane nje ballkon. Hoteli eshte shume prane plazhin (per vetem 2 minuta ne kembe). Hoteli disponon Bar Veror me siperfaqe 220m², parkim per 22 makina, dhe pishine e cila eshte me uj deti me siperfaqe 80m². Cmimi 1.200.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33286
Cmimi: 1.200.000 €
Siperfaqja: 2,300.00 m2
Dhoma Gjumi: 16
Tualete: 16
ID e Pronës: G308

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera
Hotel
Shitje
970.000 €

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil!

15 BD
15 BA
600.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate