Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 58.95 m2

Shitet garsoniere tek Turquoise Marina!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet garsoniere tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe totale 58.95m² ku 49.15m² eshte apartament & 9.8m² verande dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje verande dhe nje tualet.  Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza”, dhe 23 km nga Porti i Durrësit. Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.

Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Një ndër pikat e forta të këtij projektit është kanali, i cili lidh në mënyrë natyrore detin me pjesën e brendshme të kompleksit, që gjithashtu siguron një sistem ekologjik  për drenimin dhe mbledhjen e ujërave siperfaqesore të të gjith rezidenceëës, siguron akses të drejtëpërdrejtë në çdo pronë, përveç pronave që janë krah tij, për çdo banesë në rezidencë i aksesohet një post parkimi ne kanal. Menaxhimi i ketij kanali do të jetë i ndryshëm nga menaxhimi i rezidencës, kontrolli i kanalit do të bëhet me pika vrojtimi në fillim dhe në fund të tij. “Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individët dhe familarët që dëshirojnë të shijojnë natyrën rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet siguri, cilësi e lartë ndërtimi dhe infrastrukturë. Projekti është konceptuar në një mënyrë të tillë që ta gjejë veten, dhe një çift i ri, edhe një familje e madhe. Në kompleks do të gjeni hapësirën e dedikuar e cila do të krijojë përputhshmëri me kërkesën tuaj.

Cmimi :100.000€

Kontakt :069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 39880
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 58.95 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1035

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garsoniere
Qera
Garsoniere
Shitje
28.000 €

Okazion! Shitet garsoniere ne Sarande! 

1 BD
1 BA
33.00 m2
Garsoniere
Shitje
60.000 €

Shiten garzoniere ne Sarande!

1 BD
1 BA
44.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate