Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 28.00 m2

Shitet garsoniere ne rrugen Bardhyl!

47.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet garsoniere ne rrugen Bardhyl! Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, ka siperfaqe 28m². Garsonieria eshte e organizuar ne korridor shperndares me ambjent gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Prona eshte e sapo investuar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 47.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36697
Cmimi: 47.000 €
Siperfaqja: 28.00 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G720
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garsoniere
Shitje
95.000 €

Shitet garsoniere ne rrugen e Dibres!

1 BD
1 BA
47.00 m2
Garsoniere
Qera
Garsoniere
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate