Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 279.36 m2

Shitet Duplex tek Rezidencen “Kodra e Diellit 1”, zgjerimi!

378.726 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Duplex tek Rezidencen “Kodra e Diellit 1”, zgjerimi! Rezidenca Kodra e Diellit eshte e pozicionuar ne jug te Tiranes dhe aksesohet ne veri-lindje te saj nga Unaza e Madhe, 500 m nga Kopshti Botanik dhe ne veri nga degezimi i Rruges se Zallit. Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe jetesë të shëndetshme. Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, shumë parqe, larmi shërbimesh, siguri absolute 24/7. Shërbime për Rezidentët: • Çerdhe, kopsht dhe shkollë elitare • Super-markete, furra, pastiçeri • Farmaci, klinika shëndetësore • Dyqane dhe shërbime të ndryshme • Qendër wellness & spa, palestër • Pishinë verore dhe dimërore • Parqe dhe kënde lojërash për fëmijë • Shërbim sigurie 24/7 – CCTV dhe SHRSF • Mirëmbajtje dhe pastrim • Vendparkime për banorë dhe vizitorë. Duplexi ka siperfaqe totale 279.36m² ku 190.85m² eshte apartament & disponon 2 veranda me siperfaqe 6.3m² & 82.21m². Organizohet ne: kati 0 nje sallon sebashku me ambientin e gatimin, nje tualet dhe verande. Kati 1: tre dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me garderobe & tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Cmimi 378.726€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36190
Cmimi: 378.726 €
Siperfaqja: 279.36 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G664

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Duplex
Shitje
Duplex
Qera
700 €

Jepet me qera duplex tek Rruga Besa!

4 BD
2 BA
260.00 m2
Duplex
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate