Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 215.70 m2

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!!

388.260 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!! Apartamenti ka siperfaqe totale 215.7m² dhe organizohet ne kati i 1: nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i cili aksesohet ne te gjitha ambientet; Kati i 2: tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze grope. Godina e propozuar është konceptuar si një objekt i zhvilluar në vertikalitet. Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapsira të bollshme. Fasada e objektit synon të ketë një simetri në grid-in e tij, për t’u lehtësuar nga një hapje në katin e katërt, të cilat në konturimin e objektit në vetvete lehtësohen nga përdorimi i elementit të xhamit. Ky kat është më i lartë në lartësi sesa kati mesatar i objektit. Gridi i krijuar vjen i ruajtur me ngjyre neutrale në fasadë ku hapjet përkojnë me funksionin e vetë objektit. Luhet me ritmin në fasadë duke filluar nga harqet në katin përdhe, me carje vertikale në katet e para të shërbimeve, duke vazhduar më sipër në fasadë me një lloj ritmi vertikal-horizontal në carje. Sikurse mund të shihet objekti në grid-in e fasadës së tij ka disa momente gjelbërimi të cilat përkojnë me ambjentet e “oborreve të brendshme” për vetë apartamentet. Cmimi 1800€/m².  Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38747
Cmimi: 388.260 €
Siperfaqja: 215.70 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 3
ID e Pronës: G925

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
143.600 €

Shiten apartamente tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
71.80 m2
Duplex
Qera
700 €

Jepet me qera duplex tek Rruga Besa!

4 BD
2 BA
260.00 m2
Duplex
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate