Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 181.20 m2

Shitet duplex 3+1+3+ verande tek Pazari i Ri!

320.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet duplex 3+1+3+ verande tek Pazari i Ri! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradministruar me ashensor. Ka siperfaqe totale 181.2m² nga te cilat 137m² jane apartament dhe 44.2 m² jane verande. Apartamenti organizohet ne katin e poshtem nga nje sallon i bollshem, ambjent gatimi me vete, tualet me dritate dhe nje lavanderi, ne katin e siperm nga tre dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje verande. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 320.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40213
Cmimi: 320.000 €
Siperfaqja: 181.20 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G1075

Specifikimet

Other Features
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate