Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 142.08 m2

Shitet duplex 2+1+2 tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit 2!

170.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet duplex 2+1+2 tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit 2, zona perendimore. Apartamenti ndodhet tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te preferuarit per momentin. Rezidenca ka ndertime super cilsore dhe ofron standartin me te larte te jeteses ne kryeqytet. Ka siperfaqe totale 142.08m² ku 112.3m² eshte apartament & 29.78m² verande, organizohet ne kati 0: living room me hapesira te bollshme dhe pamje te mrekullueshme nga fasada e xhamit sebashku me kendin e gatimit, nje tualet dhe verande; Kati 1-re: dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet rezidenca eshte nga zonat me te kerkuara per momentin pasi ndodhet shume prane Liqenit Artificial dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Rezidencat tashme jane trend per jetes komode dhe private kudo ne qytetet me te zhvilluara. Kjo rezidence eshte e njohur per ajer te paster, komunitet i perzgjedhur, infrastrukture dhe sherbime te ndryshme, ambiente te perbashketa si parqet qe jane ne shfrytezim per te gjithe banoret e rezidences. Rezidenca eshte ne faze suvatimesh. Cmimi 1336€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36042
Cmimi: 170.000 €
Siperfaqja: 142.08 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G649

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Duplex
Shitje
Duplex
Shitje
286.000 €

Shitet duplex 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
3 BA
220.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate