Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 135.00 m2

Shitet biznesi i nje lokali tek Rruga Kongresi i Manastirit!

35.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet biznesi i nje lokali tek rruga Kongresi i Manastirit! Prona ndodhet ne rrugen kryesore,ne nje kompleks te ri,mjaft te frekuentuar dhe me levizshmeri te larte,ka nje siperfaqe totale prej 135m². Eshte i investuar totalisht,aspirim,ndricim,kindicinim,ka verande te shfryrezueshme ne favor te biznesit ne te dy hyrjet. I organizuar ne dupleks,disponon dy tualete,nje ambjent gatimi dhe nje magazine. Aktualisht lokali eshte aktiv ne gjendje pune,me klientele te ngritur. Cmimi i shitjes se biznesit eshte 35.000€ dhe qeraja mujore eshte 1100€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 35396
Cmimi: 35.000 €
Siperfaqja: 135.00 m2
ID e Pronës: G570

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate