Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 138.60 m2

Shitet apartament 3+1+3 ne Kamez!

90.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+3 ne Kamez. Apartamenti ka siperfaqe totale 138.6m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri rezidencial, i ndërtuar në vitin 2021, që ndodhet përballë Bashkisë Kamëz. Ndërtimi me cilësi të lartë: Teknologjia e përdorur për termoizolimin ju mundëson të keni një ambient jetese të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjinë elektrike. Planifikim shumë i rregullt dhe i përdorshëm në maksimum. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Në fazën përfundimtare, e cila banohet në dhjetor 2022. Çmimi 650€ / m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30542
Cmimi: 90.100 €
Siperfaqja: 138.60 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G33

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Exclusive
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate