Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 112.49 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek “OASIS Residence”!

134.990 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek “OASIS Residence”. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me shumë potencial, pranë unazës së re. E shtrirë me orientimin kryesorë jug-perëndim për të qenë e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim, dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti ka sipërfaqe 112.49m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33736
Cmimi: 134.990 €
Siperfaqja: 112.49 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G361

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate