Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 145.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit prane Lulishtes!

216.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit prane Lulishtes. Apartamenti ka siperfaqe 145m² dhe organizohet nga nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i investuar ne detaje. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet  si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 216.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31575
Cmimi: 216.000 €
Siperfaqja: 145.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G100
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate