Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 140.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Green City, Astir!

168.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Green City, Astir. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mireadministruar me ashensor  dhe ne nje pozicion te favorshem per te gjitha llojet e sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. Apartamenti ka siperfaqe 140m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka investime shtese si: sistem kondicionimi, ndricimi, grila etj.. Dritaret dhe vetratat jane duralumini me dopjo xham me mbyllje hermetike. Grilat jane duralumini te inkasuara. Instalimet hidraulike dhe ato elektrike jane te gjitha me material importi Italiane. Fasadat jane te veshura me sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative. Soletat e nderkateve jane te realizuara me tulla. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Opsionale 2 poste parkimi. Cmimi 1200€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35294
Cmimi: 168.000 €
Siperfaqja: 140.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G557

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate