Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 139.40 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek kompleksi Grand Gallery!

122.672 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek kompleksi Grand Gallery, Bulevardi Migjeni. Kompleksi eshte i karakterizuar me stil arkitektonik modern dhe një design që dallohet për forma të thjeshta dhe harmonike. Kompleksi është I organizuar me dy kate parkimi nëntoke, në të cilat njëri do të jetë në shërbim të ambjenteve tregtare ndërsa tjetri në shërbim të banorëve. Kati përdhe dhe kati I parë i janë dedikuar totalisht ambjenteve të biznesit me hapësira lehtësisht të aksesueshme dhe hyrje të veçuara nga ato të banimit. Mbi dy katet e biznesit, zhvillohen 9 kate banimi, me organizim optimal të hapësirave dhe me apartamente komode dhe moderne të tipologjive nga më të ndryshmet. Aplikohen standartet më të larta të inovacionit në ndërtim duke I shtuar vlerë çdo njësie ndërtimore. Disa nga benefitet e kompleksit janë: Fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapotë; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimit e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve; sistem I përgatitur I ngrohjes qëndrore; përdorim I pllakave dhe I dyerve I cilësisë më të lartë të importit. Apartamenti ka siperfaqe 139.4m², ndodhet ne nje pallat te ri ne faze pllake dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Cmimi 880€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32838
Cmimi: 122.672 €
Siperfaqja: 139.40 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G252

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate