Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.51 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

157.288 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Fusha e Aviacionit! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze suvatimesh, ka siperfaqe 116.51m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrominialja disponon tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Cmimi 1350€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39026
Cmimi: 157.288 €
Siperfaqja: 116.51 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G948

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
204.600 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik!

3 BD
2 BA
124.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
160.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen 5 Maji!

3 BD
2 BA
117.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate