Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 156.10 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Arlis Corner!

273.175 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Arlis Corner! Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes , ka siperfaqe 156.1m², Corner Residence ndodhet tek Nisharaku, ish stacioni fundit i Tiranes Re. Kompleksi eshte i organizuar ne 2 shkalle, njera 15 kate mbi toke dhe tjetra 14 kate mbi toke. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Cmimi  1750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30855
Cmimi: 273.175 €
Siperfaqja: 156.10 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G60

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate