Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 106.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 prane Stacionit te Trenit!

140.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 prane Stacionit te Trenit! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te vitit 2000 dhe aktualisht po investohet per ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 106m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,me dalje ne ballkon,tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 140.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38371
Cmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 106.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G900

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate