Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 130.30 m2

Shitet apartament 3+1+2 prane Casa Italia!

71.665 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 prane Casa Italia! Apartamenti ka siperfaqe 130.3m², ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Prona eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 550€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31779
Cmimi: 71.665 €
Siperfaqja: 130.30 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G119
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate