Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

200.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 110m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne  nje pallat te mireadministruar me ashensor. Prona ka pamje te Detit Jon dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 200.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35110
Cmimi: 200.000 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G537

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate