Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 117.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen 5 Maji!

160.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen 5 Maji! Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri i sapo perfunduar dhe ka nje siperfaqe prej 117m². Opsionale post parkimi. Cmimi 160.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39557
Cmimi: 160.000 €
Siperfaqja: 117.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1002

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
204.600 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik!

3 BD
2 BA
124.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate