Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 129.83 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir, perball Viles L!

101.267 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir, perball Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 129.83m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet dhe ballkon me vete, nje korridor, nje ballkon dhe nje tualet i perbashket. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks objekt banimi 5-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim ne faze karabinaje. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham , hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 780€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34989
Cmimi: 101.267 €
Siperfaqja: 129.83 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G518

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
259.610 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
199.70 m2
Apartament 3+1
Shitje
200.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

3 BD
2 BA
110.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
99.000 €

Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht!

3 BD
1 BA
97.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate