Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 97.00 m2

Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht!

99.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht.  Apartamenti ka siperfaqja neto 97m² dhe organizohet ne sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar me ashensor , ka ndricim natyral ne cdo ambjent dhe shitet bosh. Eshte i pershtatshem per banim dhe investim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 99.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35037
Cmimi: 99.000 €
Siperfaqja: 97.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G527
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate