Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 135.00 m2

Shitet apartament 2+1+verande tek Fusha e Aviacionit!

141.750 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+verande tek Fusha e Aviacionit. Me siperfaqe 135 m² apartamenti organizohet ne sallon ndenje me dalje ne verande, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, 1 depo dhe verande me pamje te lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te fundit ne nje ndertim cilesor me ashensor (ashensori shkon deri ne katin e 11-te, 1 kat behet nga shkallet). Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1050€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35221
Cmimi: 141.750 €
Siperfaqja: 135.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G548
Kati i: 11

Specifikimet

Other Features
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate