Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 136.50 m2

Shitet apartament 2+1+2+verande tek Kompleksi Aura!

134.530 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2+verande tek Kompleksi Aura. Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te,te nje pallat ne ndertim,ka siperfaqe totale 136.5m², ku 108.1m² eshte apartament dhe 28.4m² verande, organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete,te gjitha ambjentet kane dalje ne verande. Avantazhet e projektit jane cilesia e larte e ndertimit,fasade e ventiluar dhe e veshur me panel alumuni,izolimi i mureve eshte me dopio tulle dhe lesh guri ne mes,akustik dhe termik,dritaret jane termike dhe akustike me dopio xham,planimetri funksionale,lartesia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt,rifiniturat e brendshme shume cilesore,siguri dhe mirembajtje 24 ore. Orjentimi Jug-Perendim. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36543
Cmimi: 134.530 €
Siperfaqja: 136.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G706

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate