Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 153.99 m2

Shitet apartament 2+1+2 + verande ne rrugen Jordan Misja!

115.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 + verande ne rrugen Jordan Misja! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mirorganizuar me ashensor, ka siperfaqe totale 153.99m² ku 65.66m² apartament dhe 88.33m² verande. Organizohet nga nje sallon i bollshem, ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande. Orjentimi Lindje. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 115.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36677
Cmimi: 115.000 €
Siperfaqja: 153.99 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G718

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate