Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 171.53 m2

Shitet apartament 2+1+2+ verand tek Rruga e Barrikadave!

307.186 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2+ verand tek Rruga e Barrikadave! Apartamenti ka siperfaqe 171.53m² ku 107.73m² eshte apartament dhe 63.8m² verande dhe organizohet ne sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe dy veranda te cilat aksesohen nga te gjitha ambientet. Ndodhet ne nje Godine Rezidenciale ne faze ndertimi karabina. Kjo godine eshte konceptuar si nje ndertim modern me 4,6,8,10,12,14 kate mbi toke, ku si funksion kryesor i saj eshte banimi por gjithashti ofron ambjente per sherbime , zyra dhe dyqane. Ne funksion te sherbimeve jane projektuar edhe 3 kate parkimi nentokesor. Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht, ku në të gjithë rastet eficenca e energjisë që përfitohet është e njëjtë.Termoizolimi ne kete Rezidence realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të larte. Rezidenca ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim e cila ofron te gjitha facilitet e nevojshme ne nje kohe te shkurter. Mundesi kreditimi. Cmimi 2200€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37802
Cmimi: 307.186 €
Siperfaqja: 171.53 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G842

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate