Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

168.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Prona ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ndertim i vitit 2015, pallati eshte i mire administruar dhe me roje sigurimi me mundesi parkimi nen toke! Apartamenti ndodhet ne katin e 7, ka siperfaqe 105m² dhe organizohet nga 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar totalisht sic shihet nga foto dhe eshte gati per banim. Ka investim si parket, kondicioner, mobilje , dritare per ndotje akustike etj. ! Orientimi eshte jug lindje duke ofruar drite gjate gjithe dites fale edhe shume dritareve qe apartamenti ka. Cmimi 168.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32327
Cmimi: 168.000 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G176
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate