Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.45 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

160.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe totale 105.45m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te miradministruar me ashensor dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 160.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33862
Cmimi: 160.000 €
Siperfaqja: 105.45 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G380
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate