Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 122.70 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek TV Klan!

134.970 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek TV Klan! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim i cili perfundon ne Shtator te 2023. Prona ka siperfaqe 122.7m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, nje tualet i perbashket, nje korridor dhe nje ballkon. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32207
Cmimi: 134.970 €
Siperfaqja: 122.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G159
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate